Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zhodnocení ročníku 2013/2014

28. 6. 2014

Fotbalový ročník 2013/2014 je pro naše mužstva minulostí.

V sobotu 14.6.2014 byly odehrané poslední zápasy uplynulé sezóny a je čas pro zhodnocení uplynulého ročníku. V soutěžích pořádaných OFS Mělník jsme v této sezoně měli přihlášené tři naše mužstva, která si vůbec nevedla špatně a dá se bez nadsázky říci, že ve většině zápasů nám dělala radost. Samozřejmě byly i zápasy které se nepovedly, nebo současné naše síly na soupeře nestačili, ale na ty se už zapomnělo a v srdcích fanoušků, hráčů a lidí kteří se pohybují okolo Cítovského fotbalu zůstávají jen vzpomínky na krásné fotbalové akce, které všechny naše tři mužstva předváděli. Mužstvo mužů mělo v uplynulé sezoně jasně stanovený cíl, který vzešel z avizované reorganizace třetích tříd, kterou avizoval OFS Mělník před zahájením ukončené sezony, ale do poslední chvíle nebyla jasná kritéria. Vědělo se jenom, že ze dvou třetích tříd bude jedna o 14 ti týmech a to znamenalo umístění do sedmého místa. Tomu jsme podřídili celý uplynulý ročník a také se nám to povedlo. Mužstvo mužů odehrálo 26 soutěžních zápasů, 12 zápasů vyhrálo, 3x remizovalo a 11x odešlo ze hřiště poraženo. To v konečném zúčtování znamenalo právě 7 místo a setrvání i v dalším ročníku ve třetí třídě - blahopřeji. Mužstvo žáků – krásná práce. Po několika hubených sezonách se uplynulá sezona opravdu mužstvu žáků velmi povedla. Přístup všech klíčových hráčů byl perfektní, dá se říci profesionální (docházeli na každý trénink a zápasy) a na výkonech to bylo znát. Další pozitivní věcí bylo začlenění některých hráčů přípravky do mužstva žáků. Mužstvo žáků odehrálo 26 soutěžních zápasů, 17 zápasů vyhrálo, 2x remizovalo a 7x odešlo ze hřiště poraženo. To v konečném zúčtování znamenalo 4 místo (skóre 109:47) z celkem 14 týmů OP starších žáků. Mužstvo přípravky - předešlý ročník byl jejich první v soutěži starších přípravek, i když polovina týmu byla o rok mladší a mohly hrát v kategorii mladší přípravky. Na výkonech to nebylo znát a v soutěži se neztratili. Samozřejmě mužstva z Neratovic a Mělníka jsou někde jinde, ale takové Kralupy, těm jsme se vyrovnali a dvakrát jsme vydřeli vítězství. Celkově se naše mužstvo umístilo na 11 místě z celkem 20-ti mužstev – vynikající.

Autor: Václav Čížek – Tělovýchovná jednota Sokol Cítov.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář